Y162910K0000B9R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y162910K0000B9R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y162910K0000B9R
Kaihanga / Waitohu: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga hua RES SMD 10K OHM 0.1% 1/10W 0805
Ngā Rauemi: Y162910K0000B9R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y162910K0000B9R
Tau Wae Y162910K0000B9R Kaihanga Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga RES SMD 10K OHM 0.1% 1/10W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22140 pcs Pepa Raraunga Y162910K0000B9R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.1W, 1/10W
Tuhinga o mua - Breakdown 0805 Te matotoru (Max) ±0.2ppm/°C
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm) Raupapa VFCP
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa Y1629-10.0KBTR Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga Y162910K0000B9R
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 2 Whakaahua nui 10k Ohm ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1% Whakaahuatanga RES SMD 10K OHM 0.1% 1/10W 0805