Y162817R0000C9W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y162817R0000C9W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y162817R0000C9W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga hua RES SMD 17 OHM 0.25% 3/4W 2512
Ngā Rauemi: Y162817R0000C9W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y162817R0000C9W
Tau Wae Y162817R0000C9W Kaihanga Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga RES SMD 17 OHM 0.25% 3/4W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12762 pcs Pepa Raraunga Y162817R0000C9W.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.75W, 3/4W
Tuhinga o mua - Breakdown 2512 Te matotoru (Max) ±0.2ppm/°C
Rahi / Rahi 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm) Raupapa VSMP
RoHS Tūnga Tray - Waffle Ko te poari 2512 (6432 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga Y162817R0000C9W
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 2 Whakaahua nui 17 Ohm ±0.25% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.25% Whakaahuatanga RES SMD 17 OHM 0.25% 3/4W 2512