Y16274K99000D13W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y16274K99000D13W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y16274K99000D13W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga hua RES SMD 4.99K OHM 0.5% 1/2W 2010
Ngā Rauemi: Y16274K99000D13W.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y16274K99000D13W
Tau Wae Y16274K99000D13W Kaihanga Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga RES SMD 4.99K OHM 0.5% 1/2W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4774 pcs Pepa Raraunga Y16274K99000D13W.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.5W, 1/2W
Tuhinga o mua - Breakdown 2010 Te matotoru (Max) ±0.2ppm/°C
Rahi / Rahi 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm) Raupapa VSMP
RoHS Tūnga Tray - Waffle Ko te poari 2010 (5025 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga Y16274K99000D13W
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 2 Whakaahua nui 4.99k Ohm ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.5% Whakaahuatanga RES SMD 4.99K OHM 0.5% 1/2W 2010