Y162731R0000B9R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y162731R0000B9R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y162731R0000B9R
Kaihanga / Waitohu: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga hua RES SMD 31 OHM 0.1% 1/2W 2010
Ngā Rauemi: Y162731R0000B9R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y162731R0000B9R
Tau Wae Y162731R0000B9R Kaihanga Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga RES SMD 31 OHM 0.1% 1/2W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13892 pcs Pepa Raraunga Y162731R0000B9R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.5W, 1/2W
Tuhinga o mua - Breakdown 2010 Te matotoru (Max) ±0.2ppm/°C
Rahi / Rahi 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm) Raupapa VSMP
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2010 (5025 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga Y162731R0000B9R
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 2 Whakaahua nui 31 Ohm ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1% Whakaahuatanga RES SMD 31 OHM 0.1% 1/2W 2010