Y162466R5000A0W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y162466R5000A0W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y162466R5000A0W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga hua RES SMD 66.5 OHM 0.05% 1/5W 0805
Ngā Rauemi: Y162466R5000A0W.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y162466R5000A0W
Tau Wae Y162466R5000A0W Kaihanga Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga RES SMD 66.5 OHM 0.05% 1/5W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 16600 pcs Pepa Raraunga Y162466R5000A0W.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.2W, 1/5W
Tuhinga o mua - Breakdown 0805 Te matotoru (Max) ±0.2ppm/°C
Rahi / Rahi 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Raupapa VSMP
RoHS Tūnga Tray - Waffle Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga Y162466R5000A0W
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 2 Whakaahua nui 66.5 Ohm ±0.05% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.05% Whakaahuatanga RES SMD 66.5 OHM 0.05% 1/5W 0805