Y16060R90000D0W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y16060R90000D0W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y16060R90000D0W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga hua RES SMD 0.9OHM 0.5% 1W 2516 WIDE
Ngā Rauemi: Y16060R90000D0W.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y16060R90000D0W
Tau Wae Y16060R90000D0W Kaihanga Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga RES SMD 0.9OHM 0.5% 1W 2516 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11945 pcs Pepa Raraunga Y16060R90000D0W.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 1W
Tuhinga o mua - Breakdown SMD Te matotoru (Max) ±0.2ppm/°C
Rahi / Rahi 0.160" L x 0.250" W (4.06mm x 6.35mm) Raupapa VCS1625ZP
RoHS Tūnga Tray - Waffle Ko te poari Wide 2516 (6440 Metric), 1625
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga Y16060R90000D0W
Teitei - Tae (Max) 0.040" (1.02mm) Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 4 Whakaahua nui 0.9 Ohm ±0.5% 1W Chip Resistor Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.5% Whakaahuatanga RES SMD 0.9OHM 0.5% 1W 2516 WIDE