Y14870R05000D6W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y14870R05000D6W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y14870R05000D6W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga hua RES SMD 0.05 OHM 0.5% 1W 2512
Ngā Rauemi: Y14870R05000D6W.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y14870R05000D6W
Tau Wae Y14870R05000D6W Kaihanga Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga RES SMD 0.05 OHM 0.5% 1W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6614 pcs Pepa Raraunga Y14870R05000D6W.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 1W
Tuhinga o mua - Breakdown 2512 Te matotoru (Max) ±15ppm/°C
Rahi / Rahi 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) Raupapa CSM
RoHS Tūnga Tray - Waffle Ko te poari 2512 (6432 Metric)
Tae Mahi -65°C ~ 170°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Waehanga Kaihanga Y14870R05000D6W
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.89mm) Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant
FIFO 4 Whakaahua nui 0.05 Ohm ±0.5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.5% Whakaahuatanga RES SMD 0.05 OHM 0.5% 1W 2512