Y11192R00000D9R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y11192R00000D9R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y11192R00000D9R
Kaihanga / Waitohu: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga hua RES SMD 2 OHM 0.5% 1/4W 1610
Ngā Rauemi: Y11192R00000D9R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y11192R00000D9R
Tau Wae Y11192R00000D9R Kaihanga Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga RES SMD 2 OHM 0.5% 1/4W 1610 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14893 pcs Pepa Raraunga Y11192R00000D9R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua - Breakdown - Te matotoru (Max) ±0.2ppm/°C
Rahi / Rahi 0.160" L x 0.100" W (4.06mm x 2.54mm) Raupapa VCS1610Z
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1610
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Waehanga Kaihanga Y11192R00000D9R
Teitei - Tae (Max) 0.040" (1.02mm) Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 4 Whakaahua nui 2 Ohm ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1610 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.5% Whakaahuatanga RES SMD 2 OHM 0.5% 1/4W 1610