Y085610R0000F9W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y085610R0000F9W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y085610R0000F9W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga hua RES SMD 10 OHM 1W 2516 WIDE
Ngā Rauemi: Y085610R0000F9W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y085610R0000F9W
Tau Wae Y085610R0000F9W Kaihanga Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga RES SMD 10 OHM 1W 2516 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9803 pcs Pepa Raraunga Y085610R0000F9W.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 1W
Tuhinga o mua - Breakdown SMD Te matotoru (Max) ±2ppm/°C
Rahi / Rahi 0.160" L x 0.250" W (4.06mm x 6.35mm) Raupapa VCS1625P
RoHS Tūnga Tray - Waffle Ko te poari Wide 2516 (6440 Metric), 1625
Ētahi Ingoa 804-1190
Y085610R0000F9W-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Waehanga Kaihanga Y085610R0000F9W Teitei - Tae (Max) 0.040" (1.02mm)
Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive FIFO 4
Whakaahua nui 10 Ohm ±1% 1W Chip Resistor Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 10 OHM 1W 2516 WIDE Te kohikohi, te momo whare noho Metal Foil