Y08500R01000G3W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y08500R01000G3W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y08500R01000G3W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga hua RES SMD 0.01 OHM 1/2W 2516 WIDE
Ngā Rauemi: Y08500R01000G3W.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y08500R01000G3W
Tau Wae Y08500R01000G3W Kaihanga Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga RES SMD 0.01 OHM 1/2W 2516 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4374 pcs Pepa Raraunga Y08500R01000G3W.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.5W, 1/2W
Tuhinga o mua - Breakdown SMD Te matotoru (Max) ±2ppm/°C
Rahi / Rahi 0.160" L x 0.250" W (4.06mm x 6.35mm) Raupapa VCS1625
RoHS Tūnga Tray - Waffle Ko te poari Wide 2516 (6440 Metric), 1625
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga Y08500R01000G3W
Teitei - Tae (Max) 0.040" (1.02mm) Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 4 Whakaahua nui 0.01 Ohm ±2% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±2% Whakaahuatanga RES SMD 0.01 OHM 1/2W 2516 WIDE