Y079610K0000B0W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y079610K0000B0W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga hua RES SMD 10K OHM 0.1% 1/32W 1206
Ngā Rauemi: Y079610K0000B0W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y079610K0000B0W
Tau Wae Y079610K0000B0W Kaihanga Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga RES SMD 10K OHM 0.1% 1/32W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12923 pcs Pepa Raraunga Y079610K0000B0W.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.03W, 1/32W
Tuhinga o mua - Breakdown 1206 Te matotoru (Max) ±3ppm/°C
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.58mm) Raupapa HTHG
RoHS Tūnga Tray - Waffle Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 220°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Waehanga Kaihanga Y079610K0000B0W
Teitei - Tae (Max) 0.023" (0.58mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 2 Whakaahua nui 10k Ohm ±0.1% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1% Whakaahuatanga RES SMD 10K OHM 0.1% 1/32W 1206