Y0794100R000Q0W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y0794100R000Q0W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga hua RES SMD 100 OHM 0.0125W 0603
Ngā Rauemi: Y0794100R000Q0W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y0794100R000Q0W
Tau Wae Y0794100R000Q0W Kaihanga Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga RES SMD 100 OHM 0.0125W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11636 pcs Pepa Raraunga Y0794100R000Q0W.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.0125W
Tuhinga o mua - Breakdown 0603 Te matotoru (Max) ±3ppm/°C
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Raupapa HTHG
RoHS Tūnga Tray - Waffle Ko te poari 0603 (1608 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 220°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Waehanga Kaihanga Y0794100R000Q0W
Teitei - Tae (Max) 0.023" (0.58mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 2 Whakaahua nui 100 Ohm ±0.02% 0.0125W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.02% Whakaahuatanga RES SMD 100 OHM 0.0125W 0603