Y07801K32000F0W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y07801K32000F0W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga hua RES SMD 1.32K OHM 1% 0.02W 0505
Ngā Rauemi: Y07801K32000F0W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y07801K32000F0W
Tau Wae Y07801K32000F0W Kaihanga Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga RES SMD 1.32K OHM 1% 0.02W 0505 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17816 pcs Pepa Raraunga Y07801K32000F0W.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.02W
Tuhinga o mua - Breakdown - Te matotoru (Max) ±3ppm/°C
Rahi / Rahi 0.050" L x 0.050" W (1.27mm x 1.27mm) Raupapa HTHG
RoHS Tūnga Tray - Waffle Ko te poari 0505 (1313 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 220°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Waehanga Kaihanga Y07801K32000F0W
Teitei - Tae (Max) 0.025" (0.64mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 2 Whakaahua nui 1.32k Ohm ±1% 0.02W Chip Resistor 0505 (1313 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1% Whakaahuatanga RES SMD 1.32K OHM 1% 0.02W 0505