Y07753K30000A0W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y07753K30000A0W
Kaihanga / Waitohu: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga hua RES SMD 3.3KOHM 0.05% 0.02W 0805
Ngā Rauemi: Y07753K30000A0W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y07753K30000A0W
Tau Wae Y07753K30000A0W Kaihanga Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga RES SMD 3.3KOHM 0.05% 0.02W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14562 pcs Pepa Raraunga Y07753K30000A0W.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.02W
Tuhinga o mua - Breakdown 0805 Te matotoru (Max) ±2.5ppm/°C
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm) Raupapa HTHA
RoHS Tūnga Tray - Waffle Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 220°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Waehanga Kaihanga Y07753K30000A0W
Teitei - Tae (Max) 0.023" (0.58mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 2 Whakaahua nui 3.3k Ohm ±0.05% 0.02W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.05% Whakaahuatanga RES SMD 3.3KOHM 0.05% 0.02W 0805