Y0089604R000AR1R
Hua Hua
Tau Wae: Y0089604R000AR1R
Kaihanga / Waitohu: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga hua RES 604 OHM 0.6W 0.05% RADIAL
Ngā Rauemi: Y0089604R000AR1R.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y0089604R000AR1R
Tau Wae Y0089604R000AR1R Kaihanga Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga RES 604 OHM 0.6W 0.05% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 11317 pcs Pepa Raraunga Y0089604R000AR1R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.6W
Tuhinga o mua - Breakdown - Te matotoru (Max) ±5ppm/°C
Rahi / Rahi 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm) Raupapa RNC90Y
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga Y0089604R000AR1R
Teitei - Tae (Max) 0.336" (8.53mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 2 Whakaahua nui 604 Ohm ±0.05% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.05% Whakaahuatanga RES 604 OHM 0.6W 0.05% RADIAL