Y00895K11000BP0L
Hua Hua
Tau Wae: Y00895K11000BP0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga hua RES 5.11K OHM 0.6W 00.1% RADIAL
Ngā Rauemi: Y00895K11000BP0L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y00895K11000BP0L
Tau Wae Y00895K11000BP0L Kaihanga Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga RES 5.11K OHM 0.6W 00.1% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11273 pcs Pepa Raraunga Y00895K11000BP0L.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.6W
Tuhinga o mua - Breakdown - Te matotoru (Max) ±5ppm/°C
Rahi / Rahi 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm) Raupapa RNC90Y
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Waehanga Kaihanga Y00895K11000BP0L
Teitei - Tae (Max) 0.336" (8.53mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 2 Whakaahua nui 5.11k Ohm ±0.1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1% Whakaahuatanga RES 5.11K OHM 0.6W 00.1% RADIAL