Y008950K0000VP0L
Hua Hua
Tau Wae: Y008950K0000VP0L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga hua RES 50K OHM 0.6W 0.005% RADIAL
Ngā Rauemi: Y008950K0000VP0L.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y008950K0000VP0L
Tau Wae Y008950K0000VP0L Kaihanga Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga RES 50K OHM 0.6W 0.005% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4311 pcs Pepa Raraunga Y008950K0000VP0L.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.6W
Tuhinga o mua - Breakdown - Te matotoru (Max) ±5ppm/°C
Rahi / Rahi 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm) Raupapa RNC90Y
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga Y008950K0000VP0L Teitei - Tae (Max) 0.336" (8.53mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive FIFO 2
Whakaahua nui 50k Ohm ±0.005% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.005%
Whakaahuatanga RES 50K OHM 0.6W 0.005% RADIAL Te kohikohi, te momo whare noho Metal Foil