Y0075220R000B9L
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Y0075220R000B9L
Kaihanga / Waitohu: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga hua RES 220 OHM 0.3W 0.1% RADIAL
Ngā Rauemi: Y0075220R000B9L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Y0075220R000B9L
Tau Wae Y0075220R000B9L Kaihanga Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Whakaahuatanga RES 220 OHM 0.3W 0.1% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17679 pcs Pepa Raraunga Y0075220R000B9L.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.3W
Tuhinga o mua - Breakdown - Te matotoru (Max) ±8ppm/°C
Rahi / Rahi 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm) Raupapa VSR
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga Y0075220R000B9L
Teitei - Tae (Max) 0.336" (8.53mm) Ngā āhuatanga Non-Inductive
FIFO 2 Whakaahua nui 220 Ohm ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1% Whakaahuatanga RES 220 OHM 0.3W 0.1% RADIAL