XCZU15EG-3FFVC900E
XilinxXilinx
Xilinx
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XCZU15EG-3FFVC900E
Kaihanga / Waitohu: Xilinx
Whakaahuatanga hua IC FPGA 204 I/O 900FCBGA
Ngā Rauemi: XCZU15EG-3FFVC900E.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 16 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 16 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XCZU15EG-3FFVC900E
Tau Wae XCZU15EG-3FFVC900E Kaihanga Xilinx
He Rahinga Kei te wātea 16 pcs Pepa Raraunga XCZU15EG-3FFVC900E.pdf
Pūrere Pūrere Whakarato 900-FCBGA (31x31) Tere 600MHz, 667MHz, 1.5GHz
Raupapa Zynq® UltraScale+™ MPSoC EG Rahi RAM 256KB
Ngā Āhuatanga Tuatahi Zynq®UltraScale+™ FPGA, 747K+ Logic Cells Nga Papahanga Reo DMA, WDT
Packaging Tray Paa / Case 900-BBGA, FCBGA
Tae Mahi 0°C ~ 100°C (TJ) Tau o I / O 204
Rahi Flash - Whakaahuatanga Taipitopito Quad ARM® Cortex®-A53 MPCore™ with CoreSight™, Dual ARM®Cortex™-R5 with CoreSight™, ARM Mali™-400 MP2 System On Chip (SOC) IC Zynq® UltraScale+™ MPSoC EG Zynq®UltraScale+™ FPGA, 747K+ Logic Cells 256KB 600MHz, 667MHz, 1.5GHz 900-FCBGA (31x31)