XC4VLX40-10FF1148C
XilinxXilinx
XC4VLX40-10FF1148C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XC4VLX40-10FF1148C
Kaihanga / Waitohu: Xilinx
Whakaahuatanga hua IC FPGA 640 I/O 1148FCBGA
Ngā Rauemi: 1.XC4VLX40-10FF1148C.pdf2.XC4VLX40-10FF1148C.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 121 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 121 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XC4VLX40-10FF1148C
Tau Wae XC4VLX40-10FF1148C Kaihanga Xilinx
He Rahinga Kei te wātea 121 pcs Pepa Raraunga 1.XC4VLX40-10FF1148C.pdf2.XC4VLX40-10FF1148C.pdf
Tuhinga o mua 1.14 V ~ 1.26 V Te tapeke RAM 1769472
Pūrere Pūrere Whakarato 1148-FCPBGA (35x35) Raupapa Virtex®-4 LX
Paa / Case 1148-BBGA, FCBGA Tae Mahi 0°C ~ 85°C (TJ)