LER121A-110V
XeltekXeltek
LER121A-110V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LER121A-110V
Kaihanga / Waitohu: Xeltek
Whakaahuatanga hua EPROM ERASER W/STARTER 24-PIN
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LER121A-110V
Tau Wae LER121A-110V Kaihanga Xeltek
He Rahinga Kei te wātea 4728 pcs Pepa Raraunga
Momo EPROM Eraser Raupapa LER121A
Ētahi Ingoa 415-1048 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Wā Teitei 60m Tau Maha o IC 12
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
A663
A663
Kaihanga: Xeltek
Whakaahuatanga: ADAPTER PROGRAMMER 32-TQFP
I roto i te taonga: 4381 pcs
Tikiake:
RFQ
A655-44
A655-44
Kaihanga: Xeltek
Whakaahuatanga: ADAPTER PROGRAMMER 96-BGA
I roto i te taonga: 4664 pcs
Tikiake:
RFQ
LER123A-110V
LER123A-110V
Whakaahuatanga: EPROM ERASER W/STARTER 24-PIN
LA6T-220V
LA6T-220V
Whakaahuatanga: EPROM ERASER W/TIMER 6-9DEV 220V
850
Kaihanga: B&K Precision
Whakaahuatanga: EPROM ERASER
Tikiake: 850.pdf
Kaihanga: Wurth Electronics Inc.
Whakaahuatanga: CAP CER 0.068UF 50V X7R 0603
744765133A
744765133A
Whakaahuatanga: FIXED IND 33NH 400MA 350 MOHM
Whakaahuatanga: TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AC
LER121A-110V
LER121A-110V
74650194R
74650194R
Whakaahuatanga: BUSH, THR CLOSEDM4, BLIND 4.0MM
851
Kaihanga: B&K Precision
Whakaahuatanga: DELUXE EPROM ERASER
I roto i te taonga: 441 pcs
Tikiake: 851.pdf
LA6T-110V
LA6T-110V
Whakaahuatanga: EPROM ERASER W/TIMER 6-9DEV 110V
Tikiake: LA6T-110V.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel