VEP24US09
XP PowerXP Power
VEP24US09 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VEP24US09
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 24W
Ngā Rauemi: VEP24US09.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VEP24US09
Tau Wae VEP24US09 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 24W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5549 pcs Pepa Raraunga VEP24US09.pdf
Taumaha 0.353 lb (160.12g) Putanga - Whakaputa 9V
Momotuhi - Whakauru 80 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 3.46" L x 1.89" W x 1.14" H (88.0mm x 47.9mm x 29.0mm)
Raupapa VEP24 (24W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 20W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Ētahi Ingoa 1470-2336
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 300mW (Max)
Hononga Whakauru Multi-Blade Puka Wall Mount
He pai Level IV Whakaahuatanga Taipitopito 9V 20W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.2A Raina Rita 59" (1.50m)