VEH20US24
XP PowerXP Power
VEH20US24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VEH20US24
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 20W
Ngā Rauemi: VEH20US24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VEH20US24
Tau Wae VEH20US24 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7796 pcs Pepa Raraunga VEH20US24.pdf
Taumaha 0.375 lb (170.1g) Putanga - Whakaputa 24V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 3.90" L x 1.65" W x 1.22" H (99.0mm x 42.0mm x 31.0mm)
Raupapa VEH20 (20W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 20W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Ētahi Ingoa 1470-2314
Tae Mahi 0°C ~ 60°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 300mW (Max)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Cord (Sold Separately)
Hononga Whakauru IEC 320-C14 Puka Desktop (Class I)
He pai Level V Whakaahuatanga Taipitopito 24V 20W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 830mA Raina Rita 48" (1.22m)