VCP24US15-E
XP PowerXP Power
VCP24US15-E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VCP24US15-E
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V 24W
Ngā Rauemi: VCP24US15-E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VCP24US15-E
Tau Wae VCP24US15-E Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V 24W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3624 pcs Pepa Raraunga VCP24US15-E.pdf
Taumaha 0.331 lb (150.14g) Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.11" L x 1.81" W x 1.12" H (79.0mm x 46.0mm x 28.5mm)
Raupapa VCP Mana (Watts) 24W
Paa / Case 5-DIP Module Ētahi Ingoa 1470-2274
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Whakaritea te Ture 2%
Raina Raina ±0.5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, SCP He pai 81%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 1.6A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 1.6A
Whakaaetanga cUL, IEC, EN Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VCP15US15-E
VCP15US15-E
Kaihanga: XP Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V 15W
I roto i te taonga: 6189 pcs
Tikiake: VCP15US15-E.pdf
RFQ
VCP24US05-E
VCP24US05-E
Kaihanga: XP Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 24W
I roto i te taonga: 3969 pcs
Tikiake: VCP24US05-E.pdf
RFQ
VCP24US15
VCP24US15
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V 24W