VCE03US48
XP PowerXP Power
VCE03US48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VCE03US48
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 3W PCB MNT
Ngā Rauemi: VCE03US48.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VCE03US48
Tau Wae VCE03US48 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 3W PCB MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11566 pcs Pepa Raraunga VCE03US48.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 305 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 1.60" L x 0.75" W x 0.75" H (40.6mm x 19.1mm x 19.1mm) Raupapa VCE03
Mana (Watts) 3W Paa / Case 4-DIP Module
Ētahi Ingoa 1470-4523 Tae Mahi -25°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakaritea te Ture - Raina Raina -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 63mA 85 ~ 305 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 63mA Whakaaetanga CB, TUV, UL