SHP650PS24-EF
XP PowerXP Power
SHP650PS24-EF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SHP650PS24-EF
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 650W
Ngā Rauemi: 1.SHP650PS24-EF.pdf2.SHP650PS24-EF.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 491 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 491 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SHP650PS24-EF
Tau Wae SHP650PS24-EF Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 650W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 491 pcs Pepa Raraunga 1.SHP650PS24-EF.pdf2.SHP650PS24-EF.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 9.18" L x 4.00" W x 2.50" H (233.2mm x 101.6mm x 63.5mm)
Raupapa SHP Mana (Watts) 650W
Ētahi Ingoa 1470-2235 Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 27A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 27A