SDS60UT07
XP PowerXP Power
SDS60UT07 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDS60UT07
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 60W
Ngā Rauemi: SDS60UT07.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDS60UT07
Tau Wae SDS60UT07 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 60W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1773 pcs Pepa Raraunga SDS60UT07.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -15V
Putanga - Mahi 2 15V Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.20" H (127.0mm x 76.2mm x 30.5mm)
Raupapa SDS Mana (Watts) 60W
Ētahi Ingoa 1470-2220 Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 3 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana Yes
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input He pai 80%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 3 Output 5V 15V -15V 6A, 3A, 800mA 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 6A, 3A, 800mA
Whakaaetanga - Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SDS60UT07-C
SDS60UT07-C
Kaihanga: XP Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 63W