PCM50US28
XP PowerXP Power
PCM50US28 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCM50US28
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua 50/80/120 WATTS AC-DC
Ngā Rauemi: PCM50US28.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCM50US28
Tau Wae PCM50US28 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga 50/80/120 WATTS AC-DC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1179 pcs Pepa Raraunga PCM50US28.pdf
Putanga - Whakaputa 28V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Rahi / Rahi 5.75" L x 2.99" W x 1.69" H (146.0mm x 76.0mm x 43.0mm) Raupapa PCM50 (50W)
Whakamahia te Rohe International Mana (Watts) 50W
Ko te poari - Hononga Whakaputa DIN, 5 Pin
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Momo Input Cord (Sold Separately)
Hononga Whakauru IEC 320-C14 Puka Desktop (Class I)
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito 28V 50W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.78A Raina Rita 48" (1.22m)