MFA420PS12
XP PowerXP Power
MFA420PS12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MFA420PS12
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 420W
Ngā Rauemi: 1.MFA420PS12.pdf2.MFA420PS12.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 370 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 370 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFA420PS12
Tau Wae MFA420PS12 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 420W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 370 pcs Pepa Raraunga 1.MFA420PS12.pdf2.MFA420PS12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.80" L x 3.20" W x 1.50" H (172.7mm x 81.3mm x 38.1mm)
Raupapa MFA Mana (Watts) 420W (434W Forced Air)
Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
He pai 86% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 35A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 35A Whakaaetanga CB, CE
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MFA420PS12-STF
MFA420PS12-STF
Kaihanga: XP Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 420W