JTF0848D12
XP PowerXP Power
JTF0848D12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JTF0848D12
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-12V 8W
Ngā Rauemi: JTF0848D12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JTF0848D12
Tau Wae JTF0848D12 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-12V 8W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3234 pcs Pepa Raraunga JTF0848D12.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -12V
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Raupapa JTF Mana (Watts) 8W
Packaging Tube Paa / Case 24-DIP Module, 9 Leads
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Hua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OVP, SCP He pai 87%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 335mA, 335mA 18V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 335mA, 335mA