JTD2024D12
XP PowerXP Power
JTD2024D12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JTD2024D12
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-12V
Ngā Rauemi: JTD2024D12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JTD2024D12
Tau Wae JTD2024D12 Kaihanga XP Power
He Rahinga Kei te wātea 3659 pcs Pepa Raraunga JTD2024D12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 -12V Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.60" L x 1.00" W x 0.41" H (40.6mm x 25.4mm x 10.4mm)
Raupapa JTD20 Mana (Watts) 20W
Paa / Case 4-DIP Module Ētahi Ingoa 1470-4096
Tae Mahi -40°C ~ 100°C (With Derating) Tau o nga Hua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 88.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 835mA, 835mA 9V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 835mA, 835mA