JTB0524S15
XP PowerXP Power
JTB0524S15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JTB0524S15
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 6W
Ngā Rauemi: JTB0524S15.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JTB0524S15
Tau Wae JTB0524S15 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 6W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2851 pcs Pepa Raraunga JTB0524S15.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.25" L x 0.80" W x 0.50" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Raupapa JTB05 Mana (Watts) 6W
Paa / Case 24-DIP Module, 14 Leads Tae Mahi -25°C ~ 100°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Ngā āhuatanga OCP, SCP
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 400mA 9V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 400mA Nga tono ITE (Commercial)