JSK5048S12
XP PowerXP Power
JSK5048S12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JSK5048S12
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 50W
Ngā Rauemi: JSK5048S12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JSK5048S12
Tau Wae JSK5048S12 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1482 pcs Pepa Raraunga JSK5048S12.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Raupapa JSK50 Mana (Watts) 50W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 1470-3454 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Remote On/Off, SCP
He pai 92% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 4.17A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 4.17A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High