JSE0824D12
XP PowerXP Power
JSE0824D12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JSE0824D12
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-12V 8W
Ngā Rauemi: JSE0824D12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JSE0824D12
Tau Wae JSE0824D12 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-12V 8W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3784 pcs Pepa Raraunga JSE0824D12.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -12V
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.94" L x 0.54" W x 0.31" H (23.9mm x 13.7mm x 8.0mm)
Raupapa JSE08 Mana (Watts) 8W
Packaging Tube Paa / Case 16-DIP Module, 6 Leads
Ētahi Ingoa 1470-3548 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP, UVLO
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 335mA, 335mA 18V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 335mA, 335mA Nga tono ITE (Commercial)