JPS130PS05
XP PowerXP Power
XP Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JPS130PS05
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V 100W
Ngā Rauemi: JPS130PS05.pdf
Waehere Stock 667 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 667 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JPS130PS05
Tau Wae JPS130PS05 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 667 pcs Pepa Raraunga JPS130PS05.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 3000V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.18" H (127.0mm x 76.2mm x 30.0mm)
Raupapa * Mana (Watts) 100W (130W Forced Air)
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai 90% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 20A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 20A Whakaaetanga CE
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JPS10-1Y
JPS10-1Y
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 25A 0-250V
I roto i te taonga: 102 pcs
Tikiake:
RFQ
JPS130 COVER
JPS130 COVER
Kaihanga: XP Power
Whakaahuatanga: COVER FOR JPS SERIES POWER SUPP
I roto i te taonga: 3476 pcs
Tikiake: JPS130 COVER.pdf
RFQ
JPS130PS03
JPS130PS03
Kaihanga: XP Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 3.3V
I roto i te taonga: 806 pcs
Tikiake: JPS130PS03.pdf
JPS130PS CON KIT
JPS130PS CON KIT
Whakaahuatanga: CONN KIT FOR JPS POWER SUPP
I roto i te taonga: 17777 pcs
Tikiake: JPS130PS CON KIT.pdf
JPS10-2Y
JPS10-2Y
I roto i te taonga: 110 pcs
Tikiake:
JPS130PS12-M
JPS130PS12-M
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 100W
I roto i te taonga: 661 pcs
Tikiake: JPS130PS12-M.pdf
JPS130PS05-M
JPS130PS05-M
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 100W