JHM0612D12
XP PowerXP Power
JHM0612D12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JHM0612D12
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-12V 6W
Ngā Rauemi: JHM0612D12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JHM0612D12
Tau Wae JHM0612D12 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-12V 6W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3300 pcs Pepa Raraunga JHM0612D12.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -12V
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 10V Ngaohihi - Whakauru (Max) 17V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm)
Raupapa JHM Mana (Watts) 6W
Packaging Tube Paa / Case 24-DIP Module, 9 Leads
Ētahi Ingoa 1470-2041-5 Tae Mahi -20°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP, UVLO
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 250mA, 250mA 10V - 17V Input
Nama - Whakaputa (Max) 250mA, 250mA Nga tono Medical