JCL3012D15
XP PowerXP Power
JCL3012D15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JCL3012D15
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-15V 30W
Ngā Rauemi: JCL3012D15.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JCL3012D15
Tau Wae JCL3012D15 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-15V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1418 pcs Pepa Raraunga JCL3012D15.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 -15V Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm)
Raupapa JCL30 Mana (Watts) 30W
Paa / Case 7-DIP Module Tae Mahi -40°C ~ 100°C (With Derating)
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP
He pai 90% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1A, 1A 9V - 18V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1A, 1A Nga tono ITE (Commercial)