JCK4048D15
XP PowerXP Power
JCK4048D15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JCK4048D15
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-15V 40W
Ngā Rauemi: JCK4048D15.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JCK4048D15
Tau Wae JCK4048D15 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-15V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1557 pcs Pepa Raraunga JCK4048D15.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -15V
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa JCK Mana (Watts) 40W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO He pai 92%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1.33A, 1.33A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 1.33A, 1.33A