JCD0448D15
XP PowerXP Power
JCD0448D15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JCD0448D15
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-15V 4W
Ngā Rauemi: JCD0448D15.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JCD0448D15
Tau Wae JCD0448D15 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-15V 4W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4970 pcs Pepa Raraunga JCD0448D15.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -15V
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm)
Raupapa JCD Mana (Watts) 4W
Packaging Tube Paa / Case 24-DIP Module, 8 Leads
Ētahi Ingoa 1470-1868-5 Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 133mA 36V - 72V Input
Nama - Whakaputa (Max) 133mA Nga tono ITE (Commercial)