IR1209SA
XP PowerXP Power
IR1209SA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IR1209SA
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 9V 3W
Ngā Rauemi: IR1209SA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IR1209SA
Tau Wae IR1209SA Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 9V 3W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9985 pcs Pepa Raraunga IR1209SA.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 9V Putanga - Whakamotu 1kV
Momotuhi - Input (Min) 10.8V Ngaohihi - Whakauru (Max) 13.2V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.77" L x 0.28" W x 0.39" H (19.5mm x 7.2mm x 10.0mm)
Raupapa IR Mana (Watts) 3W
Packaging Tube Paa / Case 7-SIP Module, 6 Leads
Ētahi Ingoa 1470-1544-5 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
He pai 87% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 333mA 10.8V - 13.2V Input
Nama - Whakaputa (Max) 333mA Ngā Āhuatanga Mana -
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IR12EJ
IR12EJ
Kaihanga: SGX Sensortech
Whakaahuatanga: 19MM, HYDROCARBON INFRARED GAS S
I roto i te taonga: 639 pcs
Tikiake: IR12EJ.pdf
RFQ
IR1212SA
IR1212SA
Kaihanga: XP Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 3W
I roto i te taonga: 9356 pcs
Tikiake: IR1212SA.pdf
RFQ
IR12EM
IR12EM
Kaihanga: SGX Sensortech
Whakaahuatanga: 16MM, HYDROCARBON INFRARED GAS S
I roto i te taonga: 596 pcs
Tikiake: IR12EM.pdf
IR1215S
IR1215S
Kaihanga: XP Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-15V 3W
I roto i te taonga: 10604 pcs
Tikiake: IR1215S.pdf
Tikiake: IR1212S.pdf
IR11GM_1
IR11GM_1
Whakaahuatanga: 16MM,0-5% VOLUME CO2 INFRARED GA
I roto i te taonga: 754 pcs
Tikiake: IR11GM_1.pdf
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-5V 3W
IR12-21C/TR8
IR12-21C/TR8
Kaihanga: Everlight Electronics
Whakaahuatanga: EMITTER IR 940NM 65MA SMD
Tikiake: IR12-21C/TR8.pdf
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-9V 3W
IR11GJ
IR11GJ
Whakaahuatanga: 19MM, 0-5% VOLUME CO2 INFRARED G
I roto i te taonga: 662 pcs
Tikiake: IR11GJ.pdf