HHP650PS12
XP PowerXP Power
HHP650PS12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HHP650PS12
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 607W
Ngā Rauemi: HHP650PS12.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 361 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 361 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HHP650PS12
Tau Wae HHP650PS12 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 607W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 361 pcs Pepa Raraunga HHP650PS12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 305 VAC
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 9.99" L x 4.20" W x 2.50" H (253.8mm x 106.8mm x 63.5mm)
Raupapa HHP650 Mana (Watts) 607W
Ētahi Ingoa 1470-2748 Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 12V 50A 85 ~ 305 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 50A