GCU500PS48
XP PowerXP Power
GCU500PS48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GCU500PS48
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua AC-DC OPEN FRAME PSU, 500W, IND+
Ngā Rauemi: GCU500PS48.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 716 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 716 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GCU500PS48
Tau Wae GCU500PS48 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga AC-DC OPEN FRAME PSU, 500W, IND+ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 716 pcs Pepa Raraunga GCU500PS48.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 80 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 6.50" L x 3.30" W x 1.55" H (165.1mm x 83.8mm x 39.4mm)
Raupapa GCU500 Mana (Watts) 250W (499W Forced Air)
Ētahi Ingoa 1470-4502 Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, Standby Output, Universal Input He pai 92%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 5.2A 80 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 5.2A