ECS130US18
XP PowerXP Power
ECS130US18 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECS130US18
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 18V 100W
Ngā Rauemi: 1.ECS130US18.pdf2.ECS130US18.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECS130US18
Tau Wae ECS130US18 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 18V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1512 pcs Pepa Raraunga 1.ECS130US18.pdf2.ECS130US18.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 18V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 80 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 4.00" L x 2.00" W x 1.25" H (101.6mm x 50.8mm x 31.8mm)
Raupapa ECS Mana (Watts) 100W (130W Forced Air)
Ētahi Ingoa 1470-1278 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input He pai 90%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 18V 7.3A 80 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 7.3A