ECP40US24
XP PowerXP Power
ECP40US24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECP40US24
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 40W
Ngā Rauemi: ECP40US24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECP40US24
Tau Wae ECP40US24 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2590 pcs Pepa Raraunga ECP40US24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4000V Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 3.00" L x 2.00" W x 0.91" H (76.2mm x 50.8mm x 23.1mm)
Raupapa ECP Mana (Watts) 40W
Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Ngā āhuatanga PFC, Universal Input
He pai 90% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 1.67A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.67A Whakaaetanga -