ECM60US09
XP PowerXP Power
ECM60US09 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECM60US09
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 9V 60W
Ngā Rauemi: 1.ECM60US09.pdf2.ECM60US09.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECM60US09
Tau Wae ECM60US09 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 9V 60W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2201 pcs Pepa Raraunga 1.ECM60US09.pdf2.ECM60US09.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 9V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Raupapa ECM Mana (Watts) 60W
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 9V 6.7A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 6.7A Whakaaetanga CB, CE