ECM40US33
XP PowerXP Power
ECM40US33 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECM40US33
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 33V 40W
Ngā Rauemi: ECM40US33.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECM40US33
Tau Wae ECM40US33 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 33V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2512 pcs Pepa Raraunga ECM40US33.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 33V
Putanga - Whakamotu 4000V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Raupapa ECM Mana (Watts) 40W
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Ngā āhuatanga DC Input Capable, PFC, Universal Input
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 33V 1.2A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.2A Whakaaetanga cUL