ECL25US09-E
XP PowerXP Power
ECL25US09-E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECL25US09-E
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 9V 25W
Ngā Rauemi: ECL25US09-E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECL25US09-E
Tau Wae ECL25US09-E Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 9V 25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2116 pcs Pepa Raraunga ECL25US09-E.pdf
Taumaha 0.331 lb (150.14g) Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 9V Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.10" L x 1.50" W x 1.10" H (78.7mm x 38.1mm x 27.9mm)
Raupapa ECL Mana (Watts) 25W
Paa / Case 4-DIP Module Ētahi Ingoa 1470-1189
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakaritea te Ture ±1%
Raina Raina ±0.5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OCP, OVP, SCP He pai 80%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 9V 2.8A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 2.8A