ECL15UD02-S
XP PowerXP Power
ECL15UD02-S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECL15UD02-S
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER +/-15V 15W
Ngā Rauemi: ECL15UD02-S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECL15UD02-S
Tau Wae ECL15UD02-S Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER +/-15V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2492 pcs Pepa Raraunga ECL15UD02-S.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 -15V Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.30" L x 1.36" W x 1.04" H (84.0mm x 34.5mm x 26.4mm)
Raupapa ECL Mana (Watts) 15W
Ētahi Ingoa 1470-1166 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana Yes
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input He pai 82%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 500mA 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 500mA, 500mA