ECE80US24
XP PowerXP Power
ECE80US24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE80US24
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 80W
Ngā Rauemi: ECE80US24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE80US24
Tau Wae ECE80US24 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 80W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1210 pcs Pepa Raraunga ECE80US24.pdf
Taumaha 0.586 lb (265.81g) Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.60" L x 1.80" W x 1.10" H (91.4mm x 45.7mm x 28.0mm)
Raupapa ECE80 Mana (Watts) 80W
Paa / Case 4-DIP Module Ētahi Ingoa 1470-3963
Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga DC Input Capable, Universal Input He pai 87%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 3.33A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 3.33A
Whakaaetanga CE Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECE80US24-S
ECE80US24-S
Kaihanga: XP Power
Whakaahuatanga: AC/DC, ENCAPSULATED, 80W, SCREW
I roto i te taonga: 1028 pcs
Tikiake: ECE80US24-S.pdf
RFQ
ECE80US48
ECE80US48
Kaihanga: XP Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 80W
I roto i te taonga: 1490 pcs
Tikiake: ECE80US48.pdf
RFQ
ECE80US24-SD
ECE80US24-SD
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 80W