ECE40US12-SD
XP PowerXP Power
ECE40US12-SD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE40US12-SD
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 40W
Ngā Rauemi: ECE40US12-SD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE40US12-SD
Tau Wae ECE40US12-SD Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1395 pcs Pepa Raraunga ECE40US12-SD.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.78" L x 1.57" W x 1.12" H (96.0mm x 40.0mm x 28.5mm)
Raupapa ECE Mana (Watts) 40W
Ētahi Ingoa 1470-1139 Tae Mahi -25°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga DC Input Capable, Universal Input He pai 84%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 3.33A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 3.33A
Whakaaetanga - Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECE40US15
ECE40US15
Kaihanga: XP Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V 40W
I roto i te taonga: 1947 pcs
Tikiake: ECE40US15.pdf
RFQ
ECE40US12-S
ECE40US12-S
Kaihanga: XP Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 40W